G9 - 5'er (født 2013)

Alle lagene i G9 - 5'er (f 2013)



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
20080700 lør. 20/08 09:35 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Hvit Kongsvinger...svinger Rød    
20080701 lør. 20/08 10:10 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A IF Örnen 1 Kongsvinger...svinger Blå    
20080702 lør. 20/08 10:45 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Hernes IL Fotball G9 Åmotfors IF    
20080703 lør. 20/08 11:30 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...svinger Rød Köla AIK 1    
20080704 lør. 20/08 12:05 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A IF Örnen 1 Åmotfors IF    
20080705 lør. 20/08 12:40 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Hernes IL Fotball G9 Kongsvinger...svinger Blå    
20080706 lør. 20/08 13:15 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Hvit Köla AIK 1    
20080707 lør. 20/08 13:50 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Blå Kongsvinger...inger Grønn    
20080708 lør. 20/08 14:25 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Jössefors IK Nordbygda Fotball    
20080102 lør. 20/08 14:25 lør. 20/08 Matrand 10 G9 - 5'er (f 2013) Plj A IF Örnen 1 Hernes IL Fotball G9    
20080709 lør. 20/08 15:00 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A IF Örnen 2 Lena IF Lena/Lensbygda    
20080710 lør. 20/08 15:35 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...inger Grønn Köla AIK 2    
20080711 lør. 20/08 16:10 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A IF Örnen 2 Nordbygda Fotball    
20080712 lør. 20/08 16:45 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Jössefors IK Lena IF Lena/Lensbygda    
20080713 lør. 20/08 17:20 lør. 20/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Blå Köla AIK 2    
21080700 søn. 21/08 09:00 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Blå IF Örnen 2    
21080701 søn. 21/08 09:35 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...inger Grønn Jössefors IK    
21080702 søn. 21/08 10:10 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Köla AIK 2 Lena IF Lena/Lensbygda    
21080100 søn. 21/08 10:10 søn. 21/08 Matrand 10 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Köla AIK 1 Hernes IL Fotball G9    
21080703 søn. 21/08 10:45 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...inger Grønn IF Örnen 2    
21080704 søn. 21/08 11:30 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Lena IF Lena/Lensbygda Nordbygda Fotball    
21080705 søn. 21/08 12:05 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Blå Jössefors IK    
21080706 søn. 21/08 12:40 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Köla AIK 1 Åmotfors IF    
21080707 søn. 21/08 13:15 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...svinger Rød Hernes IL Fotball G9    
21080708 søn. 21/08 13:50 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Köla AIK 2 Nordbygda Fotball    
21080709 søn. 21/08 14:25 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Köla AIK 1 Kongsvinger...svinger Blå    
21080710 søn. 21/08 15:00 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Kongsvinger...svinger Rød IF Örnen 1    
21080711 søn. 21/08 15:35 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Hvit Hernes IL Fotball G9    
21080712 søn. 21/08 16:10 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Åmotfors IF Kongsvinger...svinger Blå    
21080713 søn. 21/08 16:45 søn. 21/08 Matrand 6 G9 - 5'er (f 2013) Plj A Eidskog Fotball Hvit IF Örnen 1    
Eidsiva Bilia Hedmur WITO Sparebanken HEDMARK Bonnerud Farve Billerud