Dette er resultater fra Matrand Cup 2018. Se de siste resultatene fra Matrand Cup 2020 her.

G9 - 5'er (Født 2009)

Alle lagene i G9 - 5'er (Født 2009)



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
18080301 lø 18/08 09:35 lø 18/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Nordbygda Fotball Stars 0 - 13 Kongsvinger...ball Neptun    
18080701 lø 18/08 09:35 lø 18/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...tball Pluto 4 - 6 Åmotfors IF Vit    
18080801 lø 18/08 09:35 lø 18/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Eidskog Fotball Hvit 6 - 7 Kongsvinger...otball Måne    
18080901 lø 18/08 09:35 lø 18/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Koppoms IK 4 - 12 Nord-Odal idrettslag hvit    
18080203 lø 18/08 10:45 lø 18/08 Matrand Binge 1 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...ball Neptun 3 - 3 Ytre Ræling...RUIL Tigers    
18080703 lø 18/08 10:45 lø 18/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Åmotfors IF Svart 5 - 0 Lena IF 2    
18080204 lø 18/08 11:20 lø 18/08 Matrand Binge 1 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Eidskog Fotball Hvit 14 - 1 Nordbygda Fotball Stars    
18080804 lø 18/08 11:20 lø 18/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A IF Örnen 6 - 6 Åmotfors IF Vit    
18080605 lø 18/08 11:55 lø 18/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...otball Måne 3 - 3 Åmotfors IF Svart    
18080705 lø 18/08 11:55 lø 18/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Løten FK 2Løten Blå 4 - 5 Kongsvinger...tball Pluto    
18080905 lø 18/08 11:55 lø 18/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Ytre Ræling...RUIL Tigers 3 - 8 Nord-Odal idrettslag hvit    
18080706 lø 18/08 12:30 lø 18/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...all Jupiter 10 - 2 Koppoms IK    
18080707 lø 18/08 13:05 lø 18/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Lena IF 1 1 - 5 Kongsvinger...ball Tellus    
18080907 lø 18/08 13:05 lø 18/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Eidskog Fotball Blå 6 - 5 Kongsvinger...Fotball Sol    
18080308 lø 18/08 13:40 lø 18/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...all Jupiter 9 - 0 Lena IF 2    
18080309 lø 18/08 14:15 lø 18/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Sander IL 4 - 3 Setskog Både G og J    
18080910 lø 18/08 14:50 lø 18/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Nord-Odal idrettslag blå 10 - 0 IL Brane    
18080211 lø 18/08 15:25 lø 18/08 Matrand Binge 1 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Eidskog Fotball Blå 1 - 1 Løten FK 2Løten Blå    
18080811 lø 18/08 15:25 lø 18/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...ball Tellus 1 - 5 IF Örnen    
18080212 lø 18/08 16:00 lø 18/08 Matrand Binge 1 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...Fotball Sol 10 - 1 IL Brane    
18080612 lø 18/08 16:35 lø 18/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Sander IL 3 - 9 Nord-Odal idrettslag blå    
18080913 lø 18/08 16:35 lø 18/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Setskog Både G og J 5 - 3 Lena IF 1    
19080300 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Åmotfors IF Vit 1 - 1 Eidskog Fotball Blå    
19080600 sø 19/08 09:00 sø 19/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A IL Brane 2 - 5 Sander IL    
19080301 sø 19/08 09:35 sø 19/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Ytre Ræling...RUIL Tigers 6 - 1 Nordbygda Fotball Stars    
19080701 sø 19/08 09:35 sø 19/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Koppoms IK 4 - 10 Eidskog Fotball Hvit    
19080602 sø 19/08 10:10 sø 19/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Setskog Både G og J 3 - 6 Åmotfors IF Vit    
19080802 sø 19/08 10:10 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...Fotball Sol 5 - 6 Sander IL    
19080703 sø 19/08 10:45 sø 19/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Lena IF 2 9 - 2 Nordbygda Fotball Stars    
19080803 sø 19/08 10:45 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...otball Måne 8 - 0 Koppoms IK    
19080903 sø 19/08 10:45 sø 19/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...ball Neptun 2 - 4 Åmotfors IF Svart    
19080704 sø 19/08 11:20 sø 19/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...ball Tellus 6 - 1 Setskog Både G og J    
19080904 sø 19/08 11:20 sø 19/08 Matrand 8 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Nord-Odal idrettslag blå 2 - 4 Kongsvinger...Fotball Sol    
19080305 sø 19/08 11:55 sø 19/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Nord-Odal idrettslag hvit 4 - 1 Kongsvinger...otball Måne    
19080605 sø 19/08 11:55 sø 19/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...tball Pluto 7 - 3 Lena IF 1    
19080706 sø 19/08 12:30 sø 19/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A IF Örnen 6 - 5 Eidskog Fotball Blå    
19080806 sø 19/08 12:30 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Løten FK 2Løten Blå 2 - 4 Kongsvinger...ball Tellus    
19080607 sø 19/08 13:05 sø 19/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Nord-Odal idrettslag hvit 1 - 9 Kongsvinger...all Jupiter    
19080807 sø 19/08 13:05 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Åmotfors IF Svart 6 - 2 Eidskog Fotball Hvit    
19080708 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Matrand 6 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A IL Brane 2 - 4 Løten FK 2Løten Blå    
19080808 sø 19/08 13:40 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Lena IF 2 4 - 7 Kongsvinger...ball Neptun    
19080609 sø 19/08 14:15 sø 19/08 Matrand 5 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Lena IF 1 2 - 4 Nord-Odal idrettslag blå    
19080809 sø 19/08 14:15 sø 19/08 Matrand 7 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...all Jupiter 10 - 2 Ytre Ræling...RUIL Tigers    
19080313 sø 19/08 16:35 sø 19/08 Matrand Binge 2 G9 - 5'er (Født 2009) Plj A Kongsvinger...tball Pluto 1 - 3 IF Örnen    
Bilia Kongsvinger WITO Sparebanken HEDMARK Eidsiva Hedmark Trafikk Bonnerud Farve Billerud