You are viewing the results for Matrand Cup 2018. View the current results for Matrand Cup 2020 here.

G8 - 5'er (Født 2010)

Alla lagen i G8 - 5'er (Født 2010)



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
18080600 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Matrand 5 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Ytre Ræling...UIL Dragons 5 - 7 Sander IL G8    
18080800 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Matrand 7 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Skotterud IL Blå 3 - 11 IFK Ås    
18080900 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Matrand 8 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Hvam Superstars 9 - 5 Nordbygda Fotball    
18080601 Sat 18/08 09:35 Sat 18/08 Matrand 5 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Jössefors IK 8 - 2 Skotterud IL Hvit    
18080202 Sat 18/08 10:10 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Ytre Ræling...UIL Dragons 6 - 5 Skotterud IL Blå    
18080702 Sat 18/08 10:10 Sat 18/08 Matrand 6 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Åmotfors IF 2 - 7 Sander IL G8    
18080902 Sat 18/08 10:10 Sat 18/08 Matrand 8 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A IFK Ås 9 - 4 Nordbygda Fotball    
18080303 Sat 18/08 10:45 Sat 18/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Lena IF Tigers 2 - 7 Hvam Superboys    
18080903 Sat 18/08 10:45 Sat 18/08 Matrand 8 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Lena IF Lions 5 - 6 Jössefors IK    
18080205 Sat 18/08 11:55 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Hvam Superboys 8 - 2 Skotterud IL Hvit    
18080305 Sat 18/08 11:55 Sat 18/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Hvam Superstars 6 - 3 Lena IF Lions    
18080807 Sat 18/08 13:05 Sat 18/08 Matrand 7 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Åmotfors IF 4 - 7 Lena IF Tigers    
19080700 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Matrand 6 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Sander IL G8 1 - 8 Hvam Superboys    
19080800 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Matrand 7 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A IFK Ås 6 - 5 Hvam Superstars    
19080702 Sun 19/08 10:10 Sun 19/08 Matrand 6 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Hvam Superboys 7 - 0 Jössefors IK    
19080303 Sun 19/08 10:45 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Lena IF Lions 2 - 3 IFK Ås    
19080603 Sun 19/08 10:45 Sun 19/08 Matrand 5 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Skotterud IL Hvit 4 - 8 Sander IL G8    
19080804 Sun 19/08 11:20 Sun 19/08 Matrand 7 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Jössefors IK 11 - 2 Ytre Ræling...UIL Dragons    
19080906 Sun 19/08 12:30 Sun 19/08 Matrand 8 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Lena IF Tigers 10 - 6 Nordbygda Fotball    
19080307 Sun 19/08 13:05 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Skotterud IL Blå 2 - 9 Hvam Superstars    
19080309 Sun 19/08 14:15 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Skotterud IL Hvit 0 - 10 Lena IF Tigers    
19080709 Sun 19/08 14:15 Sun 19/08 Matrand 6 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Ytre Ræling...UIL Dragons 4 - 4 Lena IF Lions    
19080312 Sun 19/08 16:00 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Åmotfors IF 0 - 8 Nordbygda Fotball    
19080314 Sun 19/08 17:10 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G8 - 5'er (Født 2010) Grp A Skotterud IL Blå 3 - 2 Åmotfors IF    
Bilia Kongsvinger WITO Sparebanken HEDMARK Eidsiva Hedmark Trafikk Bonnerud Farve Billerud