You are viewing the results for Matrand Cup 2018. View the current results for Matrand Cup 2020 here.

G7 - 5'er (Født 2011)

Alla lagen i G7 - 5'er (Født 2011)



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
18080200 Sat 18/08 09:00 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A IF Örnen 3 - 7 Kongsvinger...l G2011 Blå    
18080201 Sat 18/08 09:35 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kjellmyra I...alliansen 2 9 - 3 Brane IL Gul    
18080603 Sat 18/08 10:45 Sat 18/08 Matrand 5 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Løten FK Løten G-7 7 - 5 Austmarka IL    
18080803 Sat 18/08 10:45 Sat 18/08 Matrand 7 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Blå 12 - 3 Jössefors IK    
18080304 Sat 18/08 11:20 Sat 18/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger... G2011 Hvit 5 - 8 Kjellmyra I...alliansen 2    
18080704 Sat 18/08 11:20 Sat 18/08 Matrand 6 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Skotterud IL Hvit 5 - 2 Brane IL Gul    
18080805 Sat 18/08 11:55 Sat 18/08 Matrand 7 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Austmarka IL 7 - 5 IF Örnen    
18080906 Sat 18/08 12:30 Sat 18/08 Matrand 8 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Lensbygda SK Mix 3 - 10 Kongsvinger...l G2011 Rød    
18080606 Sat 18/08 13:05 Sat 18/08 Matrand 5 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kjellmyra I...alliansen 1 8 - 0 Vestre Trysil FK    
18080208 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Rød 6 - 4 Løten FK Løten G-7    
18080607 Sat 18/08 13:40 Sat 18/08 Matrand 5 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Gul 5 - 2 Jössefors IK    
18080209 Sat 18/08 14:15 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Skotterud IL Blå 8 - 5 Setskog Både G og J    
18080608 Sat 18/08 14:15 Sat 18/08 Matrand 5 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...G2011 Svart 7 - 0 Brane IL Svart    
18080311 Sat 18/08 15:25 Sat 18/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger... G2011 Hvit 8 - 1 Vestre Trysil FK    
18080911 Sat 18/08 15:25 Sat 18/08 Matrand 8 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Skotterud IL Hvit 9 - 4 Kongsvinger...l G2011 Gul    
18080312 Sat 18/08 16:00 Sat 18/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kjellmyra I...alliansen 1 3 - 2 Skotterud IL Blå    
18080712 Sat 18/08 16:00 Sat 18/08 Matrand 6 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Brane IL Svart 7 - 0 Lensbygda SK Mix    
18080213 Sat 18/08 16:35 Sat 18/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Setskog Både G og J 3 - 6 Kongsvinger...G2011 Svart    
19080200 Sun 19/08 09:00 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Blå 2 - 8 Skotterud IL Hvit    
19080201 Sun 19/08 09:35 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Vestre Trysil FK 0 - 5 Kongsvinger...l G2011 Gul    
19080202 Sun 19/08 10:10 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Brane IL Gul 2 - 3 Løten FK Løten G-7    
19080302 Sun 19/08 10:10 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Rød 2 - 9 Kjellmyra I...alliansen 2    
19080203 Sun 19/08 10:45 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Gul 1 - 3 Lensbygda SK Mix    
19080204 Sun 19/08 11:20 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...l G2011 Blå 4 - 4 Kjellmyra I...alliansen 1    
19080205 Sun 19/08 11:55 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Austmarka IL 7 - 8 Kongsvinger... G2011 Hvit    
19080206 Sun 19/08 12:30 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Skotterud IL Hvit 5 - 3 Kongsvinger...l G2011 Rød    
19080306 Sun 19/08 12:30 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Setskog Både G og J 2 - 1 Brane IL Svart    
19080207 Sun 19/08 13:05 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A IF Örnen 2 - 5 Brane IL Gul    
19080208 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Jössefors IK 3 - 3 Vestre Trysil FK    
19080308 Sun 19/08 13:40 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Løten FK Løten G-7 8 - 6 Kongsvinger... G2011 Hvit    
19080209 Sun 19/08 14:15 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Lensbygda SK Mix 1 - 5 Kjellmyra I...alliansen 1    
19080210 Sun 19/08 14:50 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Setskog Både G og J 2 - 2 Jössefors IK    
19080310 Sun 19/08 14:50 Sun 19/08 Matrand Binge 2 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kjellmyra I...alliansen 2 6 - 0 IF Örnen    
19080211 Sun 19/08 15:25 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Skotterud IL Blå 8 - 3 Brane IL Svart    
19080212 Sun 19/08 16:00 Sun 19/08 Matrand Binge 1 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...G2011 Svart 2 - 4 Skotterud IL Hvit    
19080912 Sun 19/08 16:00 Sun 19/08 Matrand 8 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Jössefors IK 3 - 6 Austmarka IL    
19080914 Sun 19/08 17:10 Sun 19/08 Matrand 8 G7 - 5'er (Født 2011) Grp A Kongsvinger...G2011 Svart 3 - 6 Skotterud IL Blå    
Bilia Kongsvinger WITO Sparebanken HEDMARK Eidsiva Hedmark Trafikk Bonnerud Farve Billerud