Dette er resultatet fra Matrand Cup 2018. Se de seneste resultater fra Matrand Cup 2020 her.

List of registered teams

Club Team name Category
Austmarka IL G6 - 3'er (Født 2012)
Austmarka IL G7 - 5'er (Født 2011)
Austmarka IL G10 - 5'er (Født 2008)
Billingstad IF - Fotball G11 - 7'er (Født 2007)
Brane IL Svart G7 - 5'er (Født 2011)
Brane IL Gul G7 - 5'er (Født 2011)
Brane IL G10 G10 - 5'er (Født 2008)
Brane IL G12 - 7'er (Født 2006)
Eda IF J7 J8 - 5'er (Født 2010)
Eda IF J9 - 5'er (Født 2009)
Eda United F07/08 United F070/08 J11 - 7'er (Født 2007)
Eidskog Fotball Blå G9 - 5'er (Født 2009)
Eidskog Fotball Hvit G9 - 5'er (Født 2009)
Eidskog Fotball G12 - 7'er (Født 2006)
Hvam Superstars G8 - 5'er (Født 2010)
Hvam Superboys G8 - 5'er (Født 2010)
Hvam J8 - 5'er (Født 2010)
Høland J11 - 7'er (Født 2007)
IFK Ås G8 - 5'er (Født 2010)
IFK Ås IFK Ås J8 - 5'er (Født 2010)
IFK Ås F10 J10 - 5'er (Født 2008)
IF Örnen G7 - 5'er (Født 2011)
IF Örnen G9 - 5'er (Født 2009)
IK Arvika Fotboll J9 - 5'er (Født 2009)
IL Brane G9 - 5'er (Født 2009)
Jössefors IK G7 - 5'er (Født 2011)
Jössefors IK G8 - 5'er (Født 2010)
Jössefors IK G10 - 5'er (Født 2008)
Kjellmyra IL 1 Åsnesalliansen 1 G7 - 5'er (Født 2011)
Kjellmyra IL 2 Åsnesalliansen 2 G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball 3Kil G2011 Gul G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball 4Kil G2011 Svart G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball 2Kil G2011 Blå G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball 1Kil G2011 Rød G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball 5Kil G2011 Hvit G7 - 5'er (Født 2011)
Kongsvinger IL Fotball Blå J8 - 5'er (Født 2010)
Kongsvinger IL Fotball Hvit J8 - 5'er (Født 2010)
Kongsvinger IL Fotball Sol G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Tellus G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Pluto G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Måne G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Neptun G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Jupiter G9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball 3Blå J9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball 1Rød J9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball 2Hvit J9 - 5'er (Født 2009)
Kongsvinger IL Fotball Kil J08 Rød J10 - 5'er (Født 2008)
Kongsvinger IL Fotball Kil J08 Hvit J10 - 5'er (Født 2008)
Kongsvinger IL Fotball Kil Hvit J12 - 7'er (Født 2006)
Kongsvinger IL Fotball Kil Rød J12 - 7'er (Født 2006)
Koppoms IK G9 - 5'er (Født 2009)
Koppoms IK G10 - 5'er (Født 2008)
Koppoms IK G12 - 7'er (Født 2006)
Lena IF SuperHeroes G6 - 3'er (Født 2012)
Lena IF Tigers G8 - 5'er (Født 2010)
Lena IF Lions G8 - 5'er (Født 2010)
Lena IF G9 - 5'er (Født 2009)
Lena IF G9 - 5'er (Født 2009)
Lena IF LENA J9 J9 - 5'er (Født 2009)
Lena IF G10 - 5'er (Født 2008)
Lena IF J10 - 5'er (Født 2008)
Lena IF G11 - 7'er (Født 2007)
Lena IF J11 - 7'er (Født 2007)
Lena IF J11 - 7'er (Født 2007)
Lena IF G12 - 7'er (Født 2006)
Lensbygda SK G6 - 3'er (Født 2012)
Lensbygda SK Mix G6 - 3'er (Født 2012)
Lensbygda SK Mix G7 - 5'er (Født 2011)
Lensbygda SK J9 - 5'er (Født 2009)
Lensbygda SK G12 - 7'er (Født 2006)
Løten FK Løten G-7 G7 - 5'er (Født 2011)
Løten FK 2Løten Blå G9 - 5'er (Født 2009)
Løten FK J-9 J9 - 5'er (Født 2009)
Løten FK J-11 J11 - 7'er (Født 2007)
Mallbacken IF Grön J11 - 7'er (Født 2007)
Mallbacken IF Mallbacken IF Svart J11 - 7'er (Født 2007)
Matrand IL G10 - 5'er (Født 2008)
Matrand IL J11 - 7'er (Født 2007)
Nordbygda Fotball G6 - 3'er (Født 2012)
Nordbygda Fotball G8 - 5'er (Født 2010)
Nordbygda Fotball Stars G9 - 5'er (Født 2009)
Nordbygda Fotball J11 - 7'er (Født 2007)
Nordbygda Fotball Flyers G12 - 7'er (Født 2006)
Nord-Odal idrettslag hvit G9 - 5'er (Født 2009)
Nord-Odal idrettslag blå G9 - 5'er (Født 2009)
Nord-Odal idrettslag J9 - 5'er (Født 2009)
Ready G11 - 7'er (Født 2007)
Rena IL G11 G11 - 7'er (Født 2007)
Ridabu IL G11 - 7'er (Født 2007)
Ridabu IL Hvit G12 - 7'er (Født 2006)
Ridabu IL Blå G12 - 7'er (Født 2006)
Ridabu IL J12 - 7'er (Født 2006)
Sander IL Grønn G6 - 3'er (Født 2012)
Sander IL Hvit G6 - 3'er (Født 2012)
Sander IL Rød G6 - 3'er (Født 2012)
Sander IL G8 G8 - 5'er (Født 2010)
Sander IL G9 - 5'er (Født 2009)
Sander IL J9 - 5'er (Født 2009)
Setskog Både G og J G7 - 5'er (Født 2011)
Setskog Både G og J G9 - 5'er (Født 2009)
Setskog G11 - 7'er (Født 2007)
Skarnes IL J10 - 5'er (Født 2008)
Skotterud IL Rød G6 - 3'er (Født 2012)
Skotterud IL Blå G6 - 3'er (Født 2012)
Skotterud IL Hvit G6 - 3'er (Født 2012)
Skotterud IL Grønn G6 - 3'er (Født 2012)
Skotterud IL Blå G7 - 5'er (Født 2011)
Skotterud IL Hvit G7 - 5'er (Født 2011)
Skotterud IL Hvit G8 - 5'er (Født 2010)
Skotterud IL Blå G8 - 5'er (Født 2010)
Skotterud IL J8 - 5'er (Født 2010)
Skotterud IL J7/Hvit J8 - 5'er (Født 2010)
Skotterud IL Blå J9 - 5'er (Født 2009)
Skotterud IL Hvit J9 - 5'er (Født 2009)
Skotterud IL Blå J10 - 5'er (Født 2008)
Skotterud IL Hvit J10 - 5'er (Født 2008)
Skotterud IL Blå G11 - 7'er (Født 2007)
Skotterud IL Hvit G11 - 7'er (Født 2007)
Trosvik IF J12 - 7'er (Født 2006)
Vestre Trysil FK G7 - 5'er (Født 2011)
Vestre Trysil FK G10 - 5'er (Født 2008)
Vestre Trysil FK J10 - 5'er (Født 2008)
Ytre Rælingen YRUIL Dragons G8 - 5'er (Født 2010)
Ytre Rælingen YRUIL Tigers G9 - 5'er (Født 2009)
Ytre Rælingen YRUIL Ulvene G11 - 7'er (Født 2007)
Åmotfors IF G8 - 5'er (Født 2010)
Åmotfors IF Vit G9 - 5'er (Født 2009)
Åmotfors IF Svart G9 - 5'er (Født 2009)
Bilia Kongsvinger WITO Sparebanken HEDMARK Eidsiva Hedmark Trafikk Bonnerud Farve Billerud